Jalgpalli EM 2016 ajakava

Reede, 10. juuni
21.35-00.15 - Prantsusmaa : Rumeenia

Laupäev, 11. juuni
15.50-18.00 - Albaania : Šveits
18.45-21.00 - Wales : Slovakkia
21.35-00.15 - Inglismaa : Venemaa

Pühapäeva, 12. juuni
15.50-18.00 - Türgi – Horvaatia
18.50-21.00 - Poola – Põhja-Iirimaa
21.35-00.15 - Saksamaa – Ukraina

Esmaspäev, 13. juuni
15.50-18.00 - Hispaania – Tšehhi
18.45-21.00 - Iirimaa – Rootsi
21.35-00.15 - Belgia – Itaalia

Teisipäev, 14. juuni
18.45-21.00 - Austria – Ungari
21.35-00.15 - Portugal – Island

Kolmapäev, 15. juuni
15.50-18.00 - Venemaa – Slovakkia
18.45-21.00 - Rumeenia – Šveits
21.35-00.15 - Prantsusmaa – Albaania

Neljapäev, 16. juuni
15.50-18.00 - Inglismaa – Wales
18.45-21.00 - Ukraina – Põhja-Iirimaa
21.35-00.15 - Saksamaa – Poola

Reede, 17. juuni
15.50-18.00 - Itaalia – Rootsi
18.45-21.00 - Tšehhi – Horvaatia
21.35-00.15 - Hispaania – Türgi

Laupäev, 18. juuni
15.50-18.00 - Belgia – Iirimaa
18.45-21.00 - Island – Ungari
21.35-00.15 - Portugal – Austria

Pühapäev, 19. juuni
21.35-00.15 - Šveits – Prantsusmaa
21.50-00.00 - Rumeenia – Albaania

Esmaspäev, 20. juuni
21.35-00.15 - Slovakkia – Inglismaa
21.50-00.00 - Venemaa – Wales

Teisipäev, 21. juuni
18.45-21.00 - Põhja-Iirimaa – Saksamaa
18.50-21.00 - Ukraina – Poola
21.35-00.15 - Horvaatia – Hispaania
21.50-00.00 - Tšehhi – Türgi

Kolmapäev, 22. juuni
18.45-21.00 - Island – Austria
18.50-21.00 - Ungari – Portugal
21.35-00.15 - Rootsi – Belgia
21.50-00.00 - Itaalia – Iirimaa

Laupäev, 25. juuni
15.50-18.00 - Kaheksandikfinaal: Šveits – Poola (2A-2C)
18.45-21.00 - Kaheksandikfinaal: Wales – Põhja-Iirimaa (1B – 3A/C/D)
21.35-00.15 - Kaheksandikfinaal: Horvaatia – Portugal (1D – 3B/E/F)

Pühapäev, 26. juuni
15.50-18.00 - Kaheksandikfinaal: Prantsusmaa – Iirimaa (1A – 3C/D/E)
18.45-21.00 - Kaheksandikfinaal: Saksamaa – Slovakkia (1C – 2A/B/F)
21.35-00.15 - Kaheksandikfinaal: Ungari – Belgia (1F – 2E)

Esmaspäev, 27. juuni
18.45-21.00 - Kaheksandikfinaal: Itaalia – Hispaania (1E – 2D)
21.35-00.15 - Kaheksandikfinaal: Inglismaa – Island (2B – 2F)

Neljapäev, 30. juuni
21.35-00.15 - Veerandfinaal: Poola – Portugal

Reede, 1. juuli
21.35-00.15 - Veerandfinaal: Wales - Belgia

Laupäev, 2. juuli
21.35-00.15 - Veerandfinaal: Saksamaa – Itaalia

Pühapäev, 3. juuli
21.35-00.15 - Veerandfinaal: Prantsusmaa – Island

Kolmapäev, 6. juuli
21.35-00.15 - Poolfinaal: Portugal - Wales

Neljapäev, 7. juuli
21.35-00.15 - Poolfinaal: Saksamaa - Prantsusmaa

Pühapäev, 10. juuli
21.35-00.45 - Finaal: Portugal - Prantsusmaa

Vaata lisaks

Teine Maailmasõda | Pistik.net | BMW M3 | LondonTown | SuseLinux | Uusveeb | FirefoxInfo | Emol | Emol Planet | SkateMag.ee | Ex / treme | Ralli & WRC | Tihend | Silver | Sporditurg.ee | BZB Cabin and sauna